Recenze Biseznamka: Detailní Přehled a Hodnocení

Biseznamka je platforma pro seznamování bisexuálních lidí, která se zaměřuje na vytvoření bezpečného a přátelského prostředí pro své uživatele. V tomto článku přinášíme podrobný přehled této seznamky, jejích funkcí, výhod a nevýhod, a také doporučení pro nové uživatele.

 

Bi Seznamka Klady

 • Rozsáhlé vyhledávací možnosti
 • Placené Priority Listing pro zvýšení viditelnosti
 • Možnost profilového videa
 • Skupinový a webcam chat
 • Schválení fotografií moderátorem

Bi Seznamka Nevýhody

 • Chybí mobilní aplikace
 • Veřejné profily bez možnosti anonymních plateb
 • Omezené platební metody (pouze kreditní karta)

Co je Biseznamka?

Biseznamka je online seznamka zaměřená na bisexuály, transsexuály, transvestity a další členy LGBTQ+ komunity. Tato platforma byla založena v roce 2013 a nabízí řadu funkcí pro usnadnění hledání partnera či partnerky.


Funkce Biseznamka

Základní Vyhledávání

Na Biseznamka můžete využít základní vyhledávací kritéria jako pohlaví, věk, pouze profily s fotkou a uživatele, kteří jsou právě online. Pro ty, kteří chtějí podrobnější vyhledávání, jsou k dispozici rozšířená kritéria.

Placené Priority Listing

Pro zvýšení šance na nalezení vhodného partnera nabízí Biseznamka placené Priority Listing, což umožňuje vašemu profilu objevit se na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání.

Profilové Video

Jednou z unikátních funkcí Biseznamka je možnost vytvořit profilové video, které vám pomůže vyniknout mezi ostatními uživateli.

Skupinový Chat a Webcam Chat

Platforma nabízí skupinový chat, kde můžete komunikovat s ostatními členy, a také webcam chat pro bezpečný náhled na potenciálního partnera před osobním setkáním.

Blokování a Súkromé Fotografie

Máte možnost blokovat nežádoucí uživatele a také nastavit soukromé fotografie, které budou viditelné pouze pro vámi schválené členy.


Cena a Platební Metody

Zkušební Plán

 • 5denní zkušební členství: 83,99 Kč

Plán po zkušebním období

 • 1 měsíc: 496,99 Kč (s opakováním plateb)

Prémiové Předplatné

 • 1 měsíc: 496,99 Kč
 • 3 měsíce: 690,99 Kč

Platby jsou možné pouze kreditní kartou a neexistují žádné anonymní platební metody.


Proces Registrace

Registrace na Biseznamka je středně dlouhá, s celkem 6 povinnými poli. Platforma je plně responzivní, což znamená, že ji můžete používat na počítači, laptopu i smartphonu. Mobilní aplikace však zatím není k dispozici.


Anonymita a Bezpečnost

Biseznamka je veřejná stránka, což znamená, že jakýkoli návštěvník může vidět váš profil. Data jsou však šifrována pomocí SSL, což zajišťuje bezpečnost vašich zpráv. Fotografie jsou schvalovány moderátorem, což zabraňuje zveřejnění nevhodných obrázků.


Závěr

Biseznamka nabízí širokou škálu funkcí a možností pro bisexuály a další členy LGBTQ+ komunity. Navzdory některým nevýhodám, jako je absence mobilní aplikace a veřejné profily, platforma poskytuje bezpečné a přátelské prostředí pro hledání partnera. Pokud hledáte bisexuální seznamku s mnoha možnostmi a funkcemi, Biseznamka je dobrou volbou.


Bi Seznamka Recenze

Zatím nemáme žádná hodnocení. Sdílejte své zkušenosti s ostatními návštěvníky a napište recenzi o Bi Seznamka.

Navštívit Bi Seznamka

Napište recenzi